Asus datoru remonts

 

Asus kā tāds. Mūsu specializācijā ir Asus portatīvo datoru remonts. Asus remonts ir biežākais pakalpojums, ko sniedz MyService speciālisti. Asus ir viens no lielākiem portatīvo datoru ražotājiem, līdz ar to tieši Asus ražotie datori aizņem milzīgu procentu no visiem portatīvajiem datoriem tirgū. Asus ražo ne tikai portatīvus datorus, bet arī stacionārus (galda) datorus un tā komponentus – pamatplates, videokartes, WiFi risinājumus, monitorus, kā arī skaņas kartes, mobilos tālruņus un planšetdatorus.

Kvalitāte un tehniskā vadībā savā jomā. Asus remonts tehniski neatšķiras no pārējo datoru remonta. Asus izmanto jaunākas tehnoloģijas savā ražošanā, kas savukārt nedaudz apgrūtina remontu ar specializācijas niansēm. Asus remonts ir iknedēļas darbs MyService speciālistiem, mūsu arhīvā ir vairāki simti salaboti Asus datori ar visdažādākajām problēmām – sākot no skaņas un interneta, beidzot ar sarežģītajiem pamatplates remontiem, BIOS atjaunošanu, ekrānu maiņu un t.t.

Asus remonts un MyService. Mūsu servisam Asus remonts nav sarežģītāks par citu brendu remontu, un tas dot iespēju jebkuru detaļu salabot, vai samainīt pret jaunu. Bieži vien Asus portatīvos datorus izmanto lielas kompānijas, būvējot visu savu IT infrastruktūru uz Asus tehnikas – sākot ar WiFi rūteriem, beidzot ar Asus portatīvajiem un galda datoriem uz Asus bāzes pamatplates. Tas palīdz apkalpot un turēt visu tehniku uzņēmuma uz vienādiem uzstādījumiem, vienādi sakonfigurētām, kas dot papildus stabilitāti un darbību bez traucējumiem.

Ilgs kalpošanas laiks. Nav svarīgi, cik izmaksāja Jūsu portatīvais dators veikalā – tas varētu būt budžeta klases dators, kā arī ultra moderns dators ar jaunāko procesoru, ātro SSD disku un jaudīgo videokarti spēlēm - visi Asus datori parasti kalpo lietotājam stipri ilgāk par garantijas laiku (24-36. mēneši), jo ražotājs paredz datora dzīvi aptuveni pieci gadi.

Asus remonts un termiņi. Ja runājam par Asus remonta termiņiem, tie varētu būt no vienas dienas laikā, līdz 2-3 nedēļām, ja vajag pasūtīt specifisku detaļu vai komponentu Jūsu datoram. It īpaši ja Jums ir viens no jaudīgākiem vai specifiski retajiem modeļiem, tad aptuveni 50% gadījumos, detaļas speciāli pasuta pa tiešo no Asus rūpnīcas, jo citu  alternatīvu nav un arī Baltijā tādas detaļas noliktavās nevar atrast.

Asus remonts un izmaksas. Tajā pašā laikā Asus remonts nenozīmē stipri lielas izmaksas – komponenti vidēji ir dārgāki tikai par 5-10% nekā citu brendu detaļas.

Asus un tā vājas vietas. Nebūs par lieku pieminēt divas trauslas vietas Asus datoros. Pirmais – plāna tekstolita pamatplate, kura var zaudēt kontaktu ar jebkuru no mikroshēmām (kas ir pielodēta pie pamatplates) no sitiena, vibrācijas vai pat no neliela kritiena. Tāpēc MyService speciālistu ieteikums ir būt piesardzīgām un akurātam ikdienā ar Asus datoriem. Otra vāja vieta ir dzesēšanas sistēmas. Asus par labu izmēram un svaram izveido tievus radiatorus un ventilatorus, un dēļ tā dzesēšanas sistēma sāk slikti strādāt (procesora un videokartes pārkaršana), ventilators var izdot nepatīkamas skaņas, ja savlaicīgi netika veikta portatīva datora apkope. Tāpēc MyService speciālistu ieteikums ir taisīt “profilaksi” savam datoram pirms rodas problēmas.

0

 .