Datoru tīrīšana no putekļiem

 Dārgie mūsu klienti,

 MyService speciālisti ar lielāko prieku palīdzēs Jums gadījumos, kad dators sācis skaļi rūkt pie iedarbināšanas un ātri sakārst, kas palēnina darbu. Ja iepriekšminētais notiek ar Jūsu datoru, tas nozīmē, ka elektroniskais palīgs ir pilns ar putekļiem un Jums ir nepieciešama datoru tīrīšana. Ja gribat atjaunot ātro un kvalitatīvo ierīces darbu, tad datoru tīrīšana ir obligāta.

Datoru tīrīšana no putekļiem ir pakalpojums, ko sniedz MyService speciālisti nedārgi, bet profesionāli, sniedzot sava darba garantiju.

Datoru tīrīšana ir profilaktiskā darbība, kuru nepieciešams veikt atkārtoti (vismaz vienu reizi gadā). Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu dators ātri un efektīvi darbotos, tad regulāri jāveic datoru tīrīšana no putekļiem. Esiet laipni gaidīti pie MyService speciālistiem, kuri sniegs tehnisko apkopi un konsultācijas, paskaidrojot kā labāk kopt Jūsu ierīci.

Profesionālā datoru tīrīšana no putekļiem ir pilnīgā ierīces izjaukšana, tālāk – pilnīgā tīrīšana visām komplektētāj detaļām no putekļiem un netīrumiem, termopastas maiņa, ventilatorā tīrīšana. Pēc visām darbībām var uzskatīt, ka ierīce ir iztīrīta un mazāk pakļauta karsēšanai, kas uzlabos darba ātrumu.

Datoru tīrīšana no putekļiem — ir iespēja atteikties no datora pārkarsēšanas, paaugstināt to ražīgumu un atbrīvoties no galvenā iemesla, kāpēc tiek bojāts čipsets.

0

 .