Elektronikas remonts

MyService veic elektronikas remontus galda un portatīviem datoriem. Ierīce var sabojāties, ja mājas ir nestabila elektropadeve, it īpaši ja netiek izmantots UPS. Pirmkārt tas ir lētāk, nekā mainīt visu detaļu (pamatplati, barošanas bloku, videokarti). Jaunās detaļas cena ir aptuveni trīs reizes dārgāk, nekā to remonts. Ja dators neslēdzās iekšā – melns ekrāns, tā var būt pazīme, ka nestrādā kāda no augstākminētām detaļām. Mēs veiksim bezmaksas diagnostiku, un pateiksim remonta un jaunas detaļas izmaksas, lai Jūs varētu pārliecināties, ka remonts ir lētāks.  Pie tam elektronikas remontiem mūsu servisa centrs dod garantiju, tādējādi Jūs varat ieekonomēt naudu, nepārmaksājot par jaunas detaļas iegādi. Nav vērts pārmaksāt par visu plati, ar vairāk ka simts komponentēm, ja Jūsu tehnikai pārstāja strādāt viena vai divas komponentes.

Mehāniskais remonts

Izplatītākais remonts – portatīva datora mehāniski salauztas ligzdas – USB, barošanas ligzda, audio ligzdas, HDMI, LAN, un t.t. Mēs veicam komponenšu nomaiņu īsāka laikā, lai Jūs varētu izmantot savu datoru pilnvērtīgi. Piemeklēsim un nomainīsim pret jaunām, izmantojot augstas kvalitātes detaļas.
Nomainīsim arī korpusa daļas, ka, piemēram, izlausts ekrāna vāks, vai aizmugurējā korpusa daļa. Pasūtīsim pareizās detaļas, par pieņemamu cenu.
Nomainīsim vecās komponentes uz jaunām , jaudīgākām, lai dators strādātu ātrāk. Pieliksim vairāk operatīvās atmiņas, lai varētu palaist vairāk programmas reizē. Kā arī varam nomainīt cieto disku, ja Jums trūkst vietas Jūsu datiem.
LCD Ekrānu, klaviatūru nomaiņa, uz jaunām un lietotām, ar garantiju, un par labu cenu. 

Mehāniskais un elektronikas remonts  
cenā iekļauta detaļas cena + darbs  
Portatīvā vai stacionārā datora profilakse (Pilna dzesēšanas sistēmas tīrīšana + termopastas maiņa + mehānisko detaļu eļļošana) 30 Eur
Portatīvā datora ekrāna maiņa 15,6" * 60-140 Eur
Portatīvā datora ekrāna maiņa 17.3" * 70-160 Eur
Citu ekrānu maiņa (8" - 21")
Zvaniet
Tastatūras maiņa*
20-80 Eur
Touchpad maiņa*
20-85 Eur
USB, Audio, LAN, HDMI un citu ligzdu maiņa
20-50Eur
Jebkuras korpusa daļas remonts vai nomaiņa Zvaniet
Komponenšu nomaiņa (DVD, RAM, HDD, SSD, ventilatoru, procesora, barošanas bloka) 
Zvaniet 
Portatīvā datora remonts pēc šķidruma nokļūšanas
60-120 Eur
Portatīvā dators pamatplates remonts *
50-90 Eur
Videočipa maiņa (videokartes) portatīvajam datoram
110-140 Eur
BIOS atjaunošana vai programmēšana*
20-40 Eur
Lādēšanas ligzdas maiņa*
30-50 Eur
Pamatplates komponenšu pārlodēšana
20-55 Eur

  *atkarībā no datora modeļa


0

 .