Monitoru remonts Rīgā.

Labojam mazus un lielus, jaunus un vecus, skaistus un nē.

Kvalitatīvi. Lēti. Profesionāli.

Monitori ir mūsdienīgas ierīces, viena no datora pamata sastāvdaļām, kura parāda informāciju. No tā ir atkarīga attēla kvalitāte un arī cilvēka, kas to datoru lieto, acu veselība. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi sekot, lai ierīce strādātu uzticami, stabili, bez nepatīkamajiem pārsteigumiem savam lietotājam.

Ja Jūsu monitors ir salūzis, protams, Jūs varat nopirkt jauno. Kaut tas nav grūts pasākums, bet arī nav lēts. Kā arī nav tik viegli atteikties no ierasta monitora, darbs pie kura ļoti patīk. Tieši tāpēc Jums atliek viens variants – monitoru remonts profesionālajā servisa centrā.

Pazīmes, kas liecina, kā ir nepieciešams monitoru remonts:

  • Monitors pīkstina;
  • Monitoru nav iespējams ieslēgt
  • Monitora apgaismojums palicis nevienmērīgs
  • Uz monitora ir horizontālās un vertikālās svītras.

Gadījumā, ja Jūsu monitors vairs nedarbojas – uztraukumam nav pamata - sazinieties ar MyService speciālistiem! Mēs atjaunosim un izlabosim Jūsu monitoru, neskatoties uz bojājuma sarežģītības gadījumu! Monitoru remonts ir pieejams sekojošo ražotāju modeļiem: Apple, Asus, Sony,  Samsung,  LGViewSonic,  BenqNecAcer,  Pioneer, Panasonic,  Fujitsu ( gadījumā, ja neatrodi savu monitora ražotāju – uzzvani mums pēc individuālās konsultācijas, visticamāk, varēsim palīdzēt arī Jums!).

 

MyService darbinieki brīdina, ka monitoru remonts, kas ir veikts mājas apstākļos „pašu rokām“, parasti tikai sabojā monitoru. Kvalificētais speciālists veiks pakalpojumu monitoru remonts vai arī mainīs bojātas detaļas. Pēc nekvalificēta remonta maināmo detaļu var palikt vairāk. Mūsu meistariem ir bijuši gadījumi, kad monitoru remonts vairs nebija iespējams dēļ nekvalificēta speciālista iejaukšanas.

0

 .